Wszystkie piękno tego świata

Buty ślubne dekorowane kwiatami

Buty ślubne dekorowane kwiatami - estetyka w dniu ślubu

buty ślubne

Buty ślubne dekorowane kwiatami

Buty ślubne to element stylizacji, który jest dopełnieniem sukni ślubnej. Często pod nią skryty, mało widoczny, niedoceniony. Wśród częstych wyborów przyszłych Panien Młodych królują te w kolorze bieli, ecru, różnych odcieniach beżu oraz złota i srebra. Jednak, co jeśli typowe gładkie czółenka, to dla Ciebie za mało? Chcesz mieć na swoim ślubie buty, które będą odzwierciedlały Twoją artystyczną duszę i zamiłowanie do natury. Zdecyduj się na coś bardziej szalonego. Porzuć myśl o klasycznych białych szpilkach. Równnież sandały ortopedyczne damskie nie będą dla Ciebie. Zdecyduj się ręcznie szyte buty ślubne dekorowane kwiatami.

Neutralne barwy, czy wyraziste odcienie

Buty do ślubu muszą być przede wszystkim wygodne. Jednak w tym momencie skupimy się na drugim ważnym aspekcie. Mianowicie wygląd ich dekoracji. Niezależnie od tego, czy będą skrywać się pod długą kreacją, czy będą całkiem widoczne ważne, by były całkowicie w Twoim stylu. Jeśli lubisz klasykę delikatne małe kwiaty w kolorze butów będą idealnym wyborem. Jednak gdy masz ochotę na odrobinę szaleństwa w tym ważnym dniu zdecyduj się na aplikację z kwiatami w wyrazistych kolorach. Motyw kwiatów może być dominujący w postaci dużych wyszywanych form lub jedynie jako drobny akcent. Pojedynczy kwiat może pasować swą barwą do motywu przewodniego wesela. Jeśli jest to czerwony niech kwiaty będą w tym samym odcieniu. Żywe kwiaty jako dekoracja butów? Czemu nie.niech będą takie same jak w bukiecie ślubnym. Należy jednak pamiętać, by były doczepione w dniu ślubu, aby mogły zachować świeżość i prezentować się doskonale.

Buty ślubne ręczne szyte gwarancją niepowtarzalności

Chcesz, by wszystko w dniu Twojego ślubu było jedynie w swoim rodzaju i niepowtarzalne. Dlaczego z obuwiem miałoby być inaczej? Zrezygnuj z zakupu butów ślubnych w sieciowym sklepie tylko weź pod uwagę te wykonywane ręcznie. To okazja, by zdobyć egzemplarz wyjątkowy, stworzony według własnych preferencji.

Obuwie zdobione kwiatami

Wszystko w dniu ślubu powinno odzwierciedlać Twoje zamiłowanie i styl. Dusza artystki, miłość do natury to wszystko wyrażą buty ślubne z motywem kwiatowym. To najbardziej romantyczny wzór, idealnie pasujący na dzień, gdy powiecie sobie "tak". Florystyczna forma może być stworzona z koronki, perełek a nawet kryształków. Dlatego pasuje od stylu boho, aż po glamour.

Wybór odpowiedniego obuwia ślubnego to gwarancja pewności siebie w dniu ślubu. Wygodny model pozwoli na odrobinę mniej stresu oraz da możliwość szalonego tańca do białego rana.

buty ślubneręcznie szyte buty ślubnebuty do ślubukwiaty w kolorze butówobuwia ślubnegosandały ortopedyczne damskie

Powiązane wpisy

Kwiaty i kwiaciarnia

Kwiaty są zawsze piękne

Buty do ślubu w nietypowych kolorach

Czy warto wybierać nietypowe buty do ślubu?